Кошик
39 відгуків
Тепловентилятор Водяной Volcano VR3 Подробнее
Осьові Вентилятори, Тепловентилятори Водяні, Осушувач повітря, Теплогенератори, Volcano VR
Графік роботи
 • Понеділок
  08:0018:00
 • Вівторок
  08:0018:00
 • Середа
  08:0018:00
 • Четвер
  08:0018:00
 • Пʼятниця
  08:0018:00
 • Субота
  09:0014:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (96) 567-83-02
+380 (63) 262-47-62
+380 (97) 371-77-77
Осьові Вентилятори, Тепловентилятори Водяні, Осушувач повітря, Теплогенератори, Volcano VR
ТОВ "ОЛЛТАН плюс"
вул.Васильківська, 30, Київ, Україна
www.alltan.com.ua
+380 (96) 567-83-02
+380 (63) 262-47-62
+380 (97) 371-77-77

Електричні котли — хороша альтернатива газовим, рідкому паливі та твердопаливних котлів

Електричні котли — хороша альтернатива газовим, рідкому паливі та твердопаливних котлів

Чим і як опалюватися, якщо немає магістрального газу?


Можна встановити твердопаливний котел. Однак експлуатація його трудомістка і вимагає постійної присутності людини. Для забезпечення цілодобового опалення житлового будинку доведеться зробити вибір між котлом, що працює на рідкому паливі і електричним опалювальним котлом. Вартість електроенергії, необхідної для опалення та вартість солярки для цих же цілей, за сьогоднішніми цінами, приблизно рівні. Однак на цьому паритет закінчується.

Вартість рідкопаливного котла з необхідним додатковим обладнанням у 4-5 рази вище, ніж вартість електричного опалювального котла рівної потужності. Дизельний котел виробляє значний шум і вимагає окремого приміщення з димоходом та вентиляційним каналом. Електричний котел може бути встановлений в будь-якому місці і працює абсолютно безшумно. Електричні опалювальні котли в більшості випадків бувають навісними і тільки при потужності понад 60 кВт — підлоговими. При відключенні електроенергії, навіть короткочасному, дизельний котел знову включити можна тільки вручну. Електричний опалювальний котел автоматично включиться і продовжить працювати. Це далеко не всі переваги електричних котлів, але і їх достатньо, щоб зупинити свій вибір на електричних опалювальних котлах.

*Основою електричного опалювального котла є сталевий теплообмінник, в який вмонтовані теплові електронагрівальні елементи (Тени). Вони і нагрівають теплоносій. В електричних опалювальних котлах теплообмінники і Тени виготовлені з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії і дає можливість використовувати як теплоносій побутової антифриз. В іншому, робота електричного опалювального котла аналогічна роботі будь-якого котла — теплоносій по трубопроводах подається до опалювальних приладів (радіаторів) які нагрівають повітря в приміщенні.

! При використанні електричних опалювальних котлів особливо актуальною стає задача економії електроенергії. Щоб зробити електричні котли максимально економічними, їх виробляють з декількома ступенями потужності. Це дозволяє не включати котли на повну потужність, коли це не потрібно. У найпростіших (і найдешевших) електричних котлах температура теплоносія задається вбудованим термостатом. При підвищенні температури вище заданої, Тени відключаються, і включаються тільки після охолодження теплоносія. У електричних котлах оснащених блоками електронного управління, потужність котла автоматично збільшується з кроком від 1 до 2 кВт, видаючи тільки ту потужність, яка необхідна для підтримки заданої температури повітря. В котлах оснащених мікропроцесорним блоком управління величина потужності регулюється ще більш плавно.

Електричні котли дозволяють підтримувати постійну температуру в приміщенні або змінювати її за заданим графіком, якщо підключені до виносним термостатам або программаторам. За рахунок такої автоматики досягається значна економія електроенергії, т. к. час роботи Тенів в середньому становить 34% від загального часу роботи котла.
Котли потужністю до 8 кВт можуть бути як однофазними (220 В), так і трифазними (380 В) Котли більшої потужності практично завжди трифазні. З допомогою електричних котлів можна одержувати воду для гарячого водопостачання (ГВП). Для приготування гарячої води зазвичай використовують зовнішній накопичувальний бойлер, теплообмінник якого нагрівається опалювальної водою котла.

При выборе модели электрических отопительных котлов следует обращать внимание на их комплектацию. Есть модели котлов, укомплектованные циркуляционным насосом, расширительным баком, группой безопасности, выносным программатором и т. п. — т. е. заключают в себе готовую котельную. Есть модели электрических котлов, которые не комплектуются ни каким дополнительным оборудованием. Все котлы, в той или иной степени, оборудованы системами безопасности. В более совершенных котлах имеются защитные устройства против низкого давления воды, против замерзания; фильтры очистки теплоносителя; передбачені літній і зимовий режими роботи.

Электрический котел часто используют как резервный в паре с котлами, работающими на других энергоносителях. Он обеспечит положительную температуру в помещении и убережет от замораживания систему отопления в случае перебоев с поставкой топлива. В электрических котлах возможно использование в качестве теплоносителя незамерзающих жидкостей (антифризов). Однако, при этом, необходимо учитывать рекомендации производителя по выбору марки антифриза. Препятствием для использования электрических отопительных котлов может стать только ограничение выделенной на домовладение электрической мощности.

(096) 5678-302; (063) 262-47-62 www.alltan.com.ua

Тому що ми можемо запропонувати краще!!!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner